Контакти

Телефони:

+38-096-909-09-29
+38-073-909-09-29

Знайти найближчий зал

Вітаемо Вас на сайті ГО ЛОМГО «Сінкікай»: добровільної, некомерційної, нерелігійної,
неполітичної організації, що займається східними бойовими мистецтвами.

Айкідо для дорослих

АЙКІДО (яп. 合気道 — «шлях гармонійного розвитку» ) — японське бойове мистецтво створене Моріхеєм Уесіба (1883-1902). Айкідо – це ефективна система військового мистецтва, якій можна знайти застосування і у сучасному повсякденному житті, а виконання її технік не залежить ні від росту, ні від фізичної сили.

АЙКІДО (яп. 合気道) назва складається з трьох ієрогліфів
Ай (яп. 合) – гармонія.
Кі (яп. 気) – енергія духу, життєва енергія, дихання, рух пара;
До (яп. 道) – дорога, шлях, спосіб.

ЙОСІНКАН (яп. 养神 馆), назва також складається з трьох ієрогліфів:
Йо (яп. 养) – плекати або розвивати,
Сін (яп. 神) – дух,
Кан (яп. 馆) – будинок.
Таке поєднання ієрогліфів можна перекласти як «Дім розвитку духу») – це стиль айкідо, заснований японським майстром Ґодзо Сіода (1915-1994). Ґодзо Сіода по праву вважається одним з видатних майстрів Айкідо сучасності і одним з небагатьох, хто проводив навчання стародавнім і ефективним в єдиноборстві методам Айкі-дзю Дзюцу.

«Кажуть, що айкідо – це шлях гармонії. Я гадаю, що пояснити це висловлювання дуже просто. Якщо ви стикаєтеся з кимось і можете змусити зникнути ворожість у цієї людини своїм істинним характером – це і є гармонія об’єднання в єдине ціле, але це не компроміс. Гармонія – це коли у вас є сила і ви робите з іншої людини союзника. Він стає вашим партнером. Це «досягнення гармонії в протидії». Але це неможливо до тих пір, поки ви не здобудете чеснот. Резюмуючи, основа – це ваша власна внутрішня сила »-

Годзо Сіода (10 Дан),

японський майстер бойових мистецтв.

Засновник Айкідо Йосінкан.

 

Ми будемо раді бачити Вас на тренуваннях в наших залах!