Контакти

Телефони:

+38-096-909-09-29
+38-073-909-09-29

Знайти найближчий зал

Вітаемо Вас на сайті ГО ЛОМГО «Сінкікай»: добровільної, некомерційної, нерелігійної,
неполітичної організації, що займається східними бойовими мистецтвами.

Про нас

Вітаємо Вас на офіційному сайті
Львівської обласної молодіжної громадської організації «Сінкікай».

ЛОМГО «Сінкікай» – це молодіжна організація, яка пропагує здоровий та гармонійний розвиток особистості шляхом вивчення бойових мистецтв, а саме Айкідо Йосінкан, Айкібудзюцу; Сінкендо та Бодзюцу – мистецтво роботи зі зброєю.

ЛОМГО «Сінкікай» є офіційним представником Honbu Dojo AYF (Aikido Yoshinkai Foundation (Токио, Япония)) у Львові та Україні та міжнародної федерації Сінкендо.

«Сінкікай» в перекладі з японської «справжня, щира енергія».

Сін 真 (shin) справжній, чистий, істинний
Кі 気 (ki) енергія
Кай 会 (kai) організація

ЛОМГО “Сінкікай” проводить навчально-тренувальні семінари під керівництвом Сенсеїв (вчителів) високого рівня з різних країн світу, регулярні атестації на рівні (кю та дан) для учнів, що займаються Айкідо, Айкібудзюцу, Сінкендо та Бодзюцу. Інструктори та учні організації постійно беруть участь у міжнародних семінарах в Україні та за кордоном. Окрім тренувань, атестацій та семінарів, «Сінкікай» організовує для учнів спільні ігрові свята, спортивно-оздоровчі відпочинки та екскурсії.

Айкідо та Айкібудзюцу – це гармонійний, здоровий та активний спосіб життя для дітей та дорослих. Це не лише самооборона. Айкідо – це цілий світ, сповнений рухом, позитивними емоціями, друзями та прагненням вдосконалити себе та досягати вершин. Це мистецтво, яке підходить не лише дітям та підліткам, а й жінкам та чоловікам.

Займатись Айкідо Йосінкан можна з дитинства.Займаючись Айкідо, діти та підлітки розвиваються не тільки фізично. Вони почувають себе більш впевнено в колективі, краще концентруються на навчанні , привчаються до ввічливості,дисципліни та порядку, розвивають в собі дух поваги до оточуючих.
Айкідо – це постійний шлях розвитку та вдосконаленню себе, як особистості.

Сінкендо – мистецтво володіння японським мечем – катаною. Бодзюцу – робота з довгою палицею. Стародавні техніки залишаються практичними і досі. Робота зі зброєю, окрім самозахисту, розвиває мислення і тіло, швидкість реакції, занурює у тонку філософію. Це можливість доторкнутися до історії самураїв, розкрити в собі дух воїна.

Айкідо Йосінкан, Айкібудзюцу, Сінкендо та Бодзюцу –
розпочніть свій шлях, знайдіть гармонію та опануйте своє тіло!

Президент та Головний інструктор ЛОМГО “Сінкікай” — Черних Вадим

VI Дан Айкідо Йосінкан (AYF)
ІІІ Дан Айкібудзюцу
Ji-e ( III Дан) Сінкендо
Chuden Renshi Kaku (Інструкторська ступень Сінкендо)

офіційний представник Honbu Dojo Айкідо Йосінкан та Honbu Dojo Сінкендо в Україні

*Honbu Dojo – штаб-квартира Айкідо Йосінкан в Токіо, Японія.