Контакти

Телефони:

+38-096-909-09-29
+38-073-909-09-29

Знайти найближчий зал

Вітаемо Вас на сайті ГО ЛОМГО «Сінкікай»: добровільної, некомерційної, нерелігійної,
неполітичної організації, що займається східними бойовими мистецтвами.

Айкідо

АЙКІДО (яп. 合気道 — «шлях гармонійного розвитку» ) — японське бойове мистецтво створене Моріхеєм Уесіба (1883-1902). Айкідо – це ефективна система військового мистецтва, якій можна знайти застосування і у сучасному повсякденному житті, а виконання її технік не залежить ні від росту, ні від фізичної сили.

Шлях миру, шлях гармонії – це Айкідо, бойове мистецтво, що містить досягнення великих майстрів. Укріплення духу – це Йосінкан. Школа, яка відрізняється витривалістю, хорошою фізичною та психологічною підготовкою. Техніка учнів Айкідо Йосінкан дуже ефективна і влучна. Мистецтво, що підходить і жінкам, і чоловікам, допомагає підтримати форму і заряджає позитивом.

Займатись Айкідо Йосінкан можна з дитинства.  Помічено, що ті діти та підлітки, що займаються бойовими мистецтвами почувають себе більш впевнено в колективі, краще концентруються на навчанні.

Айкідо Йосінкан – розпочніть свій шлях, знайдіть гармонію та опануйте своє тіло.

Айкідо для дітей

Для чого дітям Айкідо, спитаєте Ви? Хтось відповість – щоби навчитися дисципліни, стати сильнішим, більш впевненим у собі, навчитися захищати себе та слабких. Все це вірно. Але ми трішечки доповнимо цей список…

Детальніше >>

Айкідо для дорослих

Айкідо – це цілий світ, сповнений рухом, позитивними емоціями, друзями та прагненням вдосконалити себе та досягати вершин. Це мистецтво, яке підходить не лише дітям та підліткам, а й жінкам та чоловікам.

Детальніше >>