Айкидзюцу, яке з’явилося в Японії в епоху феодалізму, являє собою динамічну систему єдиноборства, що розроблялася багатьма поколіннями самураїв для ближнього бою. Пройшовши через століття і включивши в себе техніку конвоювання і утримання, вона залишається системою, якій немає порівняння. Воїн феодальних часів прагнув тільки до того, щоб його мистецтво було практичним і абсолютно ефективним, його абсолютно не хвилювали стиль і філософія. В результаті, зародившись в разі потреби і загартувавшись в запалі битв сформувалося Айкидзюцу – вище бойове мистецтво.
Протягом століть рукопашних сутичок техніка поліпшувалася і відточувалася чудово тренованими воїнами. Техніки ретельно зберігалися в таємниці аж до кінця дев’ятнадцятого століття, поки майстер Сокаку Такеда не познайомив з ними широку громадськість. З Айкидзюцу вийшло багато похідних форм. На жаль, багато хто з них настільки відійшли від вихідної техніки Айкидзюцу, що втратили свою силу і тому не можуть ставитися до справді бойовим мистецтвам.
Школа Айкібудзюцу Сасорі-кан додала в назву ієрогліф “БУ”, що перекладається як “бойове”, спеціально вказавши на бойову спрямованість навчання. Мета цього вчення – уникнути зіткнення, якщо це можливо, а якщо змушені вступати в бій, то прийти до перемоги найкоротшим шляхом. Школа включає в себе такі дисципліни як: мистецтво тактики і стратегії, кидкова і ударна техніки, утримання і конвоювання, робота зі зброєю і проти зброї. Методика навчання розроблена таким чином, що до майстерні ступеня потрібно від 5 до 7 років посилених занять. Після чого майстер бойового мистецтва готовий вступити в бій з будь-яким стилем бойового мистецтва, проти багатьох нападників, проти озброєного супротивника.
Майстер підготовлений школою Айкібудзюцу Сасорі-кан являє собою синтез володіння технікою і стратегією, тактикою і точністю бачення ситуації, вміння виживати в ситуації, що склалася.
Ми будемо раді бачити Вас на тренуваннях в наших залах!