Контакти

Телефони:

+38-096-909-09-29
+38-073-909-09-29

Знайти найближчий зал

Вітаемо Вас на сайті ГО ЛОМГО «Сінкікай»: добровільної, некомерційної, нерелігійної,
неполітичної організації, що займається східними бойовими мистецтвами.

Цунео Андо (Tsuneo Ando)

Цунео Андо (Tsuneo Ando) — 8 дан Айкідо Йосінкан, засновник і керівник школи «Айкідо Йосінкан Рю». «Учі – деші» (найближчий учень) Сенсея Годзо Сіоди – засновника Айкідо Йосінкан. Цунео Андо народився у 1956 році в місті Нехама, Японія. У 1976 році вступив до університету Токусіма, який закінчив за спеціальністю інженерна справа. Під час навчання в університеті Андо відвідував місцевий клуб Айкідо Айкікай, яким керував сенсей Кудо Тайсуке. У ці ж роки майстрові довелося відвідувати тренувальний табір Айкідо Йосінкан, де Андо вперше зіткнувся з інтенсивними тренуваннями під керівництвом Годзо Сіоди.

У 1981 році, завдяки рекомендації Цутому Чідо, Андо сенсей став учі-деші Сіоди, і залишався ним протягом 14 років аж до самої смерті засновника Айкідо Йосінкан. До того моменту Тсунео Андо вже був володарем 6 дана.

У 1993 році майстер був удостоєний звання «шіхан», в 2007 році йому було присвоєно 8 дан Айкідо Йосінкан.

У 1989 році сенсей Цунео Андо почав викладати Айкідо Йосінкан кільком своїм учням в місті Ураясу. У 1996 році, коли кількість його послідовників збільшилася, майстер заснував «Рю» додзьо в префектурі Чіба. В даний час школа сенсея Андо є незалежною зареєстрованої некомерційною організацією зі штаб-квартирою в Ураясу. Тим не менш, вона має багато філій в префектурах Чіба, Сайтама, Окінава, Ібаракі, Осака, а також у столиці Японії Токіо.

В даний час, крім активної викладацької діяльності в Японії, сенсей Андо регулярно проводить семінари в різних країнах світу: Росії, Польщі, Аргентині, Україні, Канаді і т.д. Крім цього, майстер є автором (а заодно і виконавцем головної ролі) великої кількості навчальних фільмів про Айкідо Йосінкан, промо-роликів і просто відеороликів.

Цунео Андо Шіхан доволі часто буває у Львові, де проводить насичені та пізнавальні семінари.

жовтень 2013 р.
листопад 2015 р.
жовтень 2017 р.