Контакти

Телефони:

+38-096-909-09-29
+38-073-909-09-29

Знайти найближчий зал

Вітаемо Вас на сайті ГО ЛОМГО «Сінкікай»: добровільної, некомерційної, нерелігійної,
неполітичної організації, що займається східними бойовими мистецтвами.

Джо Тамбу (Joe Thambu)

Джо Тамбу (Joe Thambu) – 8 дан Айкідо Йосінкан, керівник школи айкідо Шудокан. Один з учнів Сенсея Годзо Сіоди – засновника Айкідо Йосінкан.

Сіхан Джо Тамбу народився в 1961 році в місті Серембан (Малайзія). Коли йому виповнилося 11 років, Джо Тамбу вирішив записатися в групу Айкідо під керівництвом свого дядька – Раджа Тамбу. Додзьо сенсея Раджа було популярно в Малайзії, його часто відвідували знамениті майстри бойових мистецтв з різних частин світу: сенсей Дзюнідзіро Яга, сенсей Кендзі Ясіміцу, а також Дон Драгер – перший європеєць, який отримав титул Менкё-Кайді (звання інструктора) в класичній школі Сінто Мусо-рю Дзьодо. Спілкування з цими видатними майстрами справило значний вплив на Джо Тамбу, спонукавши його продовжувати свої заняття бойовими мистецтвами.

У 1980 році Джо Тамбу сенсей переїхав до Австралії, а через три роки відправився в Японію, щоб продовжити своє навчання в Хомбу Додзьо Айкідо Йосінкан. Там він відвідував тренування таких майстрів, як Годзо Сіода, Кьйоічі Іноє, Такафумі Такено і Цутому Чіда. Крім занять в Хомбу Додзьо, він також відвідував тренування карате і кендо.
У 1993 році Джо Тамбу сенсей у віці 32 років отримав п’ятий Дан Айкідо Йосінкан. На той момент він став наймолодшим іноземцем, який досяг цього рангу. Крім того, це був останній іспит, який брав особисто сенсей Годзо Сіода.

Багатьох айкидок привертає своєрідна техніка Джо Тамбу, яка відрізняється не тільки зовнішньої динамічністю, потужністю і високими вимогами, що пред’являються до фізичної підготовки, а й тим, що вона органічно поєднує в собі різні аспекти традиційного Айкідо Йосінкан, карате, кендо, дзьодо і айкідзюцу . Можна сказати, що в даний час сенсей Тамбу є одним з нечисленних майстрів Айкідо Йосінкан, які орієнтуються не тільки на зовнішнє відповідність формі, але і на прикладну ефективність застосовуваних технік.
В даний час сенсей Джо Тамбу веде регулярні тренування в своєму додзьо в місті Оуклі (передмістя Мельбурна). Крім цього, він часто проводить семінари в різних частинах світу. Його школа айкідо Шудокан має філії в Великобританії, Польщі, Малайзії, Індонезії, Сінгапурі, Ірані та Бельгії.

Починаючи з 2011 року Джо Тамбу Шіхан почав відвідувати Україну, а саме вперше він приїхав у наше славетне місто Львів, де провів дуже цікавий та пізнавальний семінар.

2011 рік
2013 рік
2014 рік
2016 рік
2017 рік