Львівська обласна молодіжна громадська організація «Сінкікай»
Навігація:
Світлини з галереї:
Ми ВКонтакті:

Про дітей, батьків і наші взаємини. (с)

Категорія статті: Айкідо та діти / (Стаття)

Східна мудрість говорить: «ніхто тобі не друг, ніхто тобі не ворог, кожен для тебе вчитель».

Кожен з вас – учитель, навіть, якщо у вас інша професія в житті. Батько, мати, бабуся, дідусь – все це викладачі для дітей.

Ви не помічали, як дітям зараз нудно в школі? За радянських часів писали про «активізацію процесу навчання», а зараз ми не знаємо, що робити з цими гіперактивними дітьми. Діти нові, а ось ми залишилися старими.

Не ображайтеся, але нам потрібно піднятися до рівня дітей, тому що саме вони допомагають нам стати людьми.

Коли вчитель говорить про свій клас, він вказує на відмінників: «Це Машенька, моя найкраща учениця». Але невже це привід для гордості? Вчитель повинен пишатися слабкими учнями, яких він зробив сильними.

Частіше показуйте дітям, що ви чогось не знаєте і просите їх вам допомогти. А потім дякуйте їм за цю допомогу.

«Домальовуйте» своїх дітей і один одного. Спілкуйтеся з дитиною так, наче вона вже зараз така, якою ви хочете її бачити. Шукайте в ній хороше і регулярно це помічайте. Перед сном ви сідаєте поруч з нею і кажете: «я не очікував, що ти такий щедрий – можна тебе за це поцілувати?». Дев’яносто відсотків нашого життя управляється підсвідомістю, і кожна подібна фраза – це штрих, яким ми буквально домальовували підсвідомість людини. В майбутньому ця людина стане такою, якою ви її бачили вже зараз. Перебільшуйте. Адже ми всі любимо компліменти і добрі слова. Так, ви поливаєте насіння моралі інших в майбутньому.
Довіра піднімає вас в очах дитини більше, ніж спроба піймати її на брехні.По матеріалам статті "Мудрість Шалви Амонашвілі. Про дітей, батьків і наші взаємини".
Повністю статтю можна прочитатитут
30 квітня 2018р. о 9:09 / 163 перегляди.