Львівська обласна молодіжна громадська організація «Сінкікай»
Навігація:
Світлини з галереї:
Ми ВКонтакті:

8 років Сінкікай та KENSHIN DOJO

Категорія статті: За межами татамі / (Стаття)

1 жовтня 2009 року було проведено перше тренування в нашій організації.

Завжди важко робити перші кроки, починаючи практично з нуля, але ми працювали та будемо працювати для того, щоб наша організація розвивалась, рухалась вперед, ставала дружньою та та великою родиною Айкідошек - республікою Сінкікай!

Сьогодні Сінкікай та наше центральне додзьо - KENSHIN DOJO святкують свій восьмий день народження.

Ми щиро вітаємо з 8-ю річницею Сінкікай та KENSHIN DOJO, Президента та головного інструктора Вадима Черних!
Бажаємо організації розвитку, процвітання, нових учнів та нових досягнень!


За ці вісім років сталося чимало подій. Щоденні тренування, міжнародні та українські семінари, поїздки за кордон для участі у семінарах та показових виступах, безліч атестацій, новорічні свята, екскурсії для учнів та літні відпочинки - це лише невеликий перелік того, що ми зробили за ці роки.Разом з Вами, заради Вас розвиваємося і ми - ростемо, набираємося нового досвіду, нових навичок, щоб завтра вийти на татамі та поділитися нашими знаннями з нашими учнями.

Кваліфіковані інструктори Сінкікай вкладають часточку своєї душі у кожну дитину; допомагають стати сильнішими та розвинутішими підліткам; навчають дорослих.

Ми відкрили для старших учнів першу у Львові школу сенпаїв Hobai no gakko - помічників інструктора. Маємо надію, що через деякий час підросте нова плеяда молодих інструкторів Сінкікай.


Дякуємо всім, хто підтримував та продовжує підтримувати нас, хто допомагає нам ставати ще кращими, не зупинятися на обраному шляху, рухатися лише вперед!

Щиро дякуємо, що Ви разом з нами!!!!
3 жовтня 2017р. о 11:50 / 281 перегляд.