Львівська обласна молодіжна громадська організація «Сінкікай»
Навігація:
Світлини з галереї:
Ми ВКонтакті:

Навколо світу за 10 днів.

Категорія статті: AikiYasumi - літній відпочинок / (Стаття)

Ось і промайнули десять днів чудового відпочинку в Карпатах під назвою "Навколо світу за 10 днів".
Разом з дітками ми мандрували по країнах світу, поринали в пригоди, навчалися нових слів, вчилися робити власноруч подарунки для найдорожчих та й просто чудово розважалися.


Мапа мандрів:
Україна (дикі гуцули) – Індія – Китай – Японія – Америка (індіанці та ковбої) – Мексика - Ірландія (вікінгі) – Греція (Олімпія) - Італія - Україна.


Україна.

Першими нашу команду зустріли дикі гуцули. Відбулася посвята у мандрівники. Дід Віщун викликавши Богів півночі, півдня, сходу та заходу, відправляв дітей :) - кого на схід, кого - на захід.
Індія.

Що може бути краще, за танці. Батл між інструкторами та командами на полонині під запальну музику. Спеціально запрошена гостя з Індії Абхилаша Иринда не змогла стримати емоцій та, замість слів, станцювала...
Китай.

Під керівництвом Милени Коломієць на майстер-класі кожна команда створила свого власного дракона, з яким ввечері виступила на параді. Наприкінці спеціально запрошена гостя з далекого Китаю - Лі Пель Мень (ім’я якої в перекладі означає - Мати всіх драконів) сказала про наше про наше неперевершене свято - "Я була дуже вражена вашою майстерністю управління драконами!".
Японія.

В цей день діти ознайомились з японською абеткою, навчилися писати своє ім’я японською. Ввечері кожна з команд обрала двох претендентів на конкурс «Міс та Містер Японські Карпати 2017", який провела спеціально запрошена гостя з Львівокіо - Такіока Боро Дата - неперевершена шоу-ведуча та чемпіонка з сумо у легкій вазі. У якості судей - самурай Мі Ко Ра та його вірний зброєносець Роману Га. За діджея був СанСанич Сан.
Мексика.

Магніт на холодильник – мексиканець – ось що кожна дитина зробила на майстер-класі. Також в цей день всі відвідали чудовий мексиканський базар, де змогли заробити або витратити купу айкігривень.
Америка.

Власноруч створили головний убір з пір’я – і всі дітлахи змогли відчути себе справжніми індіанцями! А ввечері – похід до музею! Але не звичайного – кожна команда створила власний музей з експонатами, гідами та охороною. Спеціальна комісія оцінила роботу кожної команди на «відмінно».
Ірландія.

Екскурсія на водоспад Шипіт – знайомство з майже дикою природою. Похід в гори з подоланням перешкод у вигляді калюжі з багнюкою. :) Метання дротиків та визначення переможців.
Греція.

Прадавні боги вирішили пожартувати та відправили всіх у Небувалію, де все відбувалося навпаки –навиворіт одяг, імена і навіть взуття на інші ноги. Діти миттєво включилися у гру за завзято стали перевертати свої та чужі імена. :)
А на майстер класі ми створювали чудову листівку-квіточку для найрідніших, а ввечері амулет з глини - хто робив намистини, а хто підвіски на шию.
Італія.

Венеціанський карнавал, парад костюмів та шоу талантів «Хащованя 2017». Талановиті співаки, актори, читачі віршів, танцюристи показали найвищий клас, а публіка підтримувала їх шаленими оплесками.

Ось так, майже непомітно промайнули ці 10 днів….

Весь час для дітей та з ними працювали, піклувалися, навчали, доглядали, та й просто були за мам та татів - інструктори та сенпаї Сінкікай - Вадим Черних, Тарас Гринишин, Максим Бєляк, Олександр Миллер, Микола Козаков, Мілена Коломієць, Ірина Кецко, Марія Черних, Олександр Бардовський, Роман Галунка. Та тьотя Оля. :)

Діти про відпочинок:
Переглянути відео


21 липня 2017р. о 17:13 / 274 перегляди.