Львівська обласна молодіжна громадська організація «Сінкікай»
Навігація:
Світлини з галереї:
Ми ВКонтакті:

XII міжнародний семінар з Айкідо Йосінкан (Україна, Польща, Чехія)

Категорія статті: Семінари з Айкідо в Сінкікай / (Стаття)

Lviv Regional Youth Public Organization “Shinkikai” would like to thank the European Federation of Aikido Yoshinkan personally Grzegorz and Monica Krzywicki for interesting seminar, held this weekend in Lviv.
The workshop was full, active and informative.
Very sorry that our Czech friends could not come. But we hope that next time we meet together more than once in Lviv. Or in Poland or the Czech Republic.


ЛОМГО "Сінкікай" висловлює щиру подяку Європейський Федерації Йосінкан Айкідо, особисто Гжегошу та Моніці Кшивіцьким, за цікавий семінар, що пройшов цими вихідними у Львові.
Семінар був насичений, активний та пізнавальний.
Дуже шкодуємо, що наші друзі з Чехії не змогли приїхати. Але сподіваємося, що наступного разу ми всі разом зустрінемося ще не один раз у Львові. Або в Польщі, або в Чехії.

Під час семінару були проведені показові виступи у вигляді змагань - Enbu Taikai, на яких учні з України та Польщі демонстрували виконання базових прийомів та технік, згуртованість команд, а судді оцінювали чіткість та правильність виконання.

Всі діти та підлітки, що приймали участь у змаганнях, показали себе з найкращої сторони. І хоча не всі отримали призові місця, але всі виступали на вищому рівні.
Ми щиро вітаємо ВСІХ учнів, що приймали участь в Enbu Taikai.
Окрема подяка для тренерів, які підготовили своїх вихованців до виступу, та батьками, які провели вихідні дні разом зі своїми дітьми та ЛОМГО "Сінкікай".

Пишаємося, що Ви з нами!
2 березня 2016р. о 12:04 / 567 переглядів.